Hakımızda

Biz Kimiz

Şahsım olarak 18 yıl kurumsal olarak 11 yıldır da sizlerin en değerli varlıkları için çalışmaktayız.
Bunca senedir var olmamızın en büyük sebebi okulumuzu bir ev bir Yuva olarak görmek ve o sıcaklıkla sizleri her gün karşılamaktır.

Taklitler daima asıllarını yaşatacaktır elbette.
18 senelik uzun yolculuğumda her sene bir ilke imza atmak çocuklarımızın ufkunu geliştirmekteyiz. Her an çalışmak ve evlatlarımız için yeni yöntemler araştırmak hem yavrularımıza hem de geleceğimize yatırım olmaktadır.
Özel Firuzköy Şirin Kalpler Yuvası Anaokulu İstanbul’un Avcılar ilçesinde 2-6 yaş arası çocuklara Değerler eğitimi ve Okul öncesi eğitimi vermekte olan milli eğitim bakanlığına bağlı özel bir kurumdur. Okulumuzda İngilizce ve Arapça dersi özenle verilmektedir.

Amacımız çocukları eğlendirerek, sevdirerek eğitim verip onları hayata hazırlamak ve güzel anılar bırakmaktır.
Milli ve manevi değerlere sahip Kendinden ve düşüncelerinden emin ,özgüvenli ve kişilik olarak kendini ifade edebilen bireyler yetiştirmeyi hedefledik.
Özel Firuzköy Şirin Kalpler Yuvası Anaokulu'nda psikolojik danışman yer almaktadır.
Anaokulu sabah 07.30'da başlayıp akşam 19.00'a kadar hizmet vermektedir.
Yemek menümüz aylık olarak önceden hazırlanıp velilerimiz ile paylaşılmaktadır.
Okulumuzun servis hizmeti kendi bünyesinde verilmektedir. Esenyurt ve Avcılar bölgesine servis hizmetimiz vardır. okulda yemeklerimiz çocukların besin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde günlük ve taze olarak mutfak çalışanımız tarafından hazırlanmaktadır.
Çocuklarımızın bahçemizde ve sınıflarımızda keşfederek öğrenme, araştırma, merak duygularını destekliyoruz.

Sloganımız Çocuğunuz gibi değil; Çocuğumuz gibi bakıyoruz.

Özel Firuzköy Şirin Kalpler Yuvası Anaokulu çocukların gelişimini her yönden geliştirmeyi ve desteklemeyi amaçlamaktadır.
Bunun İçin çeşitli sanat atölyeleri, jimnastik, satranç, drama, yüzme, okçuluk, binicilik, buz pateni vb. aktiviteler uygulanmaktadır.

Çok okuyan mı yoksa çok gezen mi diyoruz? Çocuklarımızla birlikte keşfederek öz güvenlerine katkı sağlayacak geziler yapıyoruz ( çikolata müzesi , hayvanat bahçesi, havacılık müzesi , uçurtma müzesi, uzay gezisi , akvaryum gezisi)
Okulumuzdan mezun olan öğrencilerimiz ilkokulda sınıf birincileri olup yüksek başarı ile yollarına devam etmektedir.

Sizlerde kendiniz için küçük;
Çocuğunuz İçin büyük bir adım atıp ailemize katılın.
Uzun yıllardır bizimle bu yolda yürüyen Özel Firuzköy Şirin Kalpler Anaokulu tercih ve tavsiye eden herkese sonsuz teşekkürler... REFERANSIMIZIN SADECE BİZİ TERCİH EDEN VELİLERİMİZ OLDUĞUNU BELİRTMEK İSTERİZ.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Çocuğunuzun daha anaokulu aşamasında sorumluluk bilinci edinmesini,düzenli,özgüvenli bir birey olarak yetişmesini,ilkokula pek çok arkadaşından 10 adım önde başlamasını hangi aile istemez ki? Çocuğunuzun pek çok ihtiyacını kendi karşılamasını,hatta yaşının üzerindeki faaliyetleri yapabiliyor olması fena mı olur? Çocuklarımızın tüm bu saydığımız ve saymakla bitiremeyeceğimiz donanımlara sahip olması için

0 +
Mutlu Öğrenci
0 +
Harika Öğretmenler
0 +
Yeni Sınıflarımız
0 +
Çocuk Psikoloğu
Velilerimizin

Görüşleri

Çocuklarınız Bizimle Öğrensin